K+K Sport Brno
 x 

0

Spací pytel Zajo Chamonix Down -5 Long

Tisk
Chamonix Down --5 je teplý spací pytel navržen do chladných podmínek.
Chamonix Down -5 LongChamonix Down -5 Long
11299 Kč
5649 Kč

6-dni.jpg

Provoz během karantény - výdejní místo eshopu v prodejně Štefánikova 13, Brno zůstává nadále v provozu pondělí - pátek 10:00 - 17:00. Více info »

Nyní akce! Ke každé objednávce provizorní rouška zdarma! Prohlédněte si také náš sortiment šátků a tunelů, které lze využít coby provizorní roušky.

Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Bering Exped -15 Regular
Spací pytel Zajo Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long
Chamonix Down -5 Long

Antibakteriální a vodoodpudivé kachní prachové peří DOWNTEK 90/10 - 700 cuin dokonale udrží tvé teplo a komfort. Prémiový, lehký a odolný materiál PERTEX® Endurance vytváří excelentní štít před všemi vrtochy počasí. Klíčem ke komfortnímu spánku je lehká a jemná podšívka z PERTEX® Microlight. Množství vychytávek, jako jsou 3D anatomický tvar, části z jemného mikroflísu, kšilt na kapuci, stahování vnitřního límce a kapuce, dělají z tohoto spacího pytle skutečného borce. Pokud si v outdooru doma, Chamonix Down je tvá správná volba. Spolu s profesionálními horolezci, horskými vůdci a mezinárodním testovací laboratoří jsme pro tebe vyvinuli to nejlepší - bez kompromisů.

Technické detaily

  • Test normou EN 13537: 2012. Konstrukce komor "H" zabraňuje ztrátám tepla přes studené spoje. Vnější a vnitřní prostor je anatomicky tvarovaný. Spací pytel má 3D konstrukci s bočními stěnami. Poskytují komfortní spaní i na boku. Šikmo uložen zip YKK VISLON® se nedotýká těla během spánku na boku a snadněji se s ním manipuluje. Komfort zajišťuje i jemný mikrofleece na bradě a překrytý vrch zipu. Dvoucestný YKK VISLON® zip umožňuje otevření a větrání spacího pytle i zespodu. Zip je možné dolů rozevřít a tím spací pytel důkladně vyvětrat a vysušit. Zip je vybaven spodní bezpečnostní klopou. která zabrání nechtěnému úplnému otevření. 2 dvojité 3D klopy podél zipu zabrání úniku tepla. Spodní část spacího pytle má tvar ploutve a tím poskytuje přirozený prostor pro nohy při ležení na zádech. zda pro tlusté ponožky a zateplenou obuv. Speciálně tvarovaná spodní část se zužuje od kolen po kotníky. 3D tvarovaný límec je vybaven suchými zipy po stranách Můžete ho jimi oddělit. nebo spojit do jednoho celku. Stěhování vnitřního límce je rozděleno a umožňuje přizpůsobit zvlášť horní a zvlášť dolní část. 3D tvar kapuce zabraňuje migrací chmýří a vzniku studených spojů. Kšilt na kapuci zvyšuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám a zabraňuje vnikání chladu a kondenzované vlhkosti ze stanu do spacího pytle. Brání také nechtěnému dotyku se stěnami stanu. Boční stahování redukuje objem kolem kapuce. čímž se zvyšuje teplotní účinnost. V spacáku můžete sedět či ležet i bez čepice. Kapuce vám nebrání v pohybech hlavy během spaní. Stěhování vnějšího otvoru je rozděleno. což umožňuje přizpůsobit zvlášť horní a zvlášť dolní část. Je umístěno uvnitř. Očka na spodní straně spacího pytle na zavěšení. Vnitřní elastická síťovaná kapsa. Vnitřní zipová kapsa na MP3 přehrávač. Mobil. GPS a podobně. Dodáván s kompresním obalem a s bavlněným obalem na skladování.
Kolekce
Léto 2016
Velikost
Long
Materiál
PERTEX® Endurance, PERTEX® Microlight, DOWNTEK™, YKK®, Duraflex®
material_promo
56
sb_weight
1284 g
sb_weight_stuffsack
124 g
sb_weight_storagebag
126 g
sb_fillingw
590 g
Teplotní_komfort
0 °C
Teplotní_limit
-5 °C
Teplotní_extrém
-23 °C
bag_type
Season 3, Winter
sleepbag_filling
perie
sleepbag_shape
múmia
sleepbag_lower_limit
0
sleepbag_high_limit
-5
sleepbag_extreme_temperature
-23
sleepbag_body_limit
200
sleepbag_zip_side
left
sleepbag_for_ladies
1
net_weight
1284 g
Váha
1408 g
Struktura
100% Nylon
Rozměr
200 x 85 cm
Konstrukce
H-chambers
Popis
Chamonix Down --5 je teplý spací pytel navržen do chladných podmínek.
sb_filling
DOWNTEK 100% Grey duck down 90/10 – 700 cuins + DWR
sb_shell
PERTEX® Endurance 100% 30D Nylon6 + DWR
sb_lining
PERTEX® Microlight 100% 40D Nylon6 + DWR
Údržba
Údržba péřových spacích pytlů je velmi náročná. V případě lokálního znečištění, je dobré skvrny čistit pouze vlažnou mýdlovou vodou. V případě výjimečně znečištěného povrchu je možné spací pytel vyprat v pračce. Doporučujeme vám využít služeb odborné prádelny se sušičkou. Bez sušičky není možné produkty dobře vysušit. Perte ve velkoobjemových pračkách s rotujícím bubnem - NEPOUŽÍVEJTE vířivé pračky. Používejte pouze tekuté prací prostředky. Pro tyto účely existují specializované prostředky, které vhodně ošetřují dutá vlákna a chmýří. Zip mějte vždy zapnutý a neždímejte. Doporučujeme do pračky přidat tři tenisové míčky, které pomohou při praní a máchání udržovat rovnoměrné rozmístění prachového peří v komorách produktu. Nastavte úsporný program při 30 ° C. Nepoužívejte žádnou aviváž ani jiné změkčovadla! V sušičce sušte na nejnižší, šetrné teplotě. Je vhodné zopakovat více cyklů pro lepší dosušení a rozfoukání chmýří. Důležitá je také fáze sušení, spací pytel sušte vždy ve vodorovné poloze. Při sušení nevystavujte spací pytel na slunce nebo žár. Nedoporučujeme čištění chemickou cestou, protože může dojít ke snížení vlastností jako je odpudivost vody a izolační výkonnost. Spací pytel ukládejte vždy vyčištěn a suchý na suchém místě, čímž dosáhnete prodloužení jeho životnosti. Neskladujte spací pytel v kompresním obalu.

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!

Adresa

Štefánikova 13
602 00 Brno

Telefon: 541 242 323
Email:

Zákaznický servis

Otevírací doba

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 12:00

V době karantény v provozu jako VÝDEJNÍ MÍSTO po. - pá. 10:00 - 17:00. ZVOŇTE na prodejnu.

Parkování u prodejny K+K SPORT Štefánikova 13

Zastavte přímo před prodejnou v pravém jízdním pruhu a informujte se přímo na prodejně, nebo na tel. 541 242 323

JUMP TO TOP
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá