K+K Sport Brno
 x 

0

stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS mandarin red/dark shadow mandarin red/dark shadow

Tisk
Stabilní stan pro 3 osoby ocení horalé, vodáci nebo i menší rodiny pro běžné kempování. Zkratka a označení modelu stanu WS znamená WIDE SPACE, kdy došlo ke zvětšení vnitřního prostoru stanu a stan je díky tomu pohodlnější a opticky prostornější.
stan-hannah-camping-covert-3-ws-mandarin-red-dark-shadow-mandarin-red-dark-shadow.jpg
stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS mandarin red/dark shadow mandarin red/dark shadow stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS thyme/dark shadow thyme/dark shadow stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS mandarin red/dark shadow mandarin red/dark shadow stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS mandarin red/dark shadow mandarin red/dark shadow stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS mandarin red/dark shadow mandarin red/dark shadow stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS mandarin red/dark shadow mandarin red/dark shadow stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS mandarin red/dark shadow mandarin red/dark shadow
stan HANNAH CAMPING Covert 3 WS mandarin red/dark shadow mandarin red/dark shadow
6490 Kč
5971 Kč

6-dni.jpg

Stabilní stan pro 3 osoby ocení horalé, vodáci nebo i menší rodiny pro běžné kempování, 2 vchody, vnitřní konstrukce s vnějším uchycením třetího prutu, 1 ložnice, 2 předsíně, 3 pruty, 2 větrací otvory, klasické ukotvení prutů, s popruhem a sponou k vypnutí stanu, celorozepínací dveře s částečným odvětráním, sbalitelné do kapsy, 2 komfortní kapsy, stropní odkládací polička, hliníkové kolíky, spony a přezky ITW. Nové dvoubarevné provedení. 

Zkratka a označení modelu stanu WS znamená WIDE SPACE, kdy došlo ke zvětšení vnitřního prostoru stanu a stan je díky tomu pohodlnější a opticky prostornější.   

stan pro 3 osoby, 2 vchody, vnitřní konstrukce s vnějším uchycením třetího prutu, 1 ložnice, 2 předsíně, 3 pruty, 2 větrací otvory, klasické ukotvení prutů, s popruhem a sponou k vypnutí stanu, celorozepínací dveře s částečným odvětráním,  sbalitelné do kapsy, 2 komfortní kapsy, stropní odkládací polička, hliníkové kolíky, spony a přezky ITW

Mohlo by se vám také líbit...

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!

Adresa

Štefánikova 13
602 00 Brno

Telefon: 541 242 323
Email:

Zákaznický servis

Otevírací doba

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 12:00

Od 8.8. do 13.8. ZAVŘENO - dovolená.

Parkování u prodejny K+K SPORT Štefánikova 13 = 60 min. ZDARMA

JUMP TO TOP
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá