K+K Sport Brno
 x 

0

Spací pytel Zajo Venture 0 Long

Tisk
Prodyšný, 3-sezónní, mumiový spací pytel pro všestranné použití. Perfektní společník pro chladnější podzimní počasí s funkční měkkou výplní.
Venture 0 LongVenture 0 Long
3109 Kč
2399 Kč

6-dni.jpg

Provoz během karantény - výdejní místo eshopu v prodejně Štefánikova 13, Brno zůstává nadále v provozu pondělí - pátek 10:00 - 17:00. Více info »

Nyní akce! Ke každé objednávce provizorní rouška zdarma! Prohlédněte si také náš sortiment šátků a tunelů, které lze využít coby provizorní roušky.

Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long
Venture 0 Long

Spací pytel Venture 0 je jednoduchý, robustní, všestranný a splňuje všechny důležité funkce. Použité materiály ukážou své silné stránky v chladnějších klimatických podmínkách. Jednoduše se ošetřují, izolují i za vlhka, jsou prodyšné, rychle-schnoucí a odolné. Syntetická výplň je vyrobena z high-tech dutých vláken, které nabízejí vysokou izolaci a dlouhotrvající výkon. Spací pytle Venture mají dlouhý dvoucestný zip s vnitřní klopou zabraňující zadrhávání zipu. Vysoce výkonná výplň LoftPlus a tepelný límec udrží tělesné teplo po dlouhou dobu. Klíče, telefon nebo kapesníky hravě schováš ve vnitřní kapse. Všechny stahovací gumičky jsou snadno ovladatelné jednou rukou. Tento spací pytel je určen pro 3 sezónní používání a zajistí ti teplo i během chladných podzimních nocí.

Technické detaily

  • Test normou EN 13537: 2012. 2-vrstvá konstrukce Šikmo uložený YKK zip se nedotýká těla během spánku na boku a snadněji se s ním manipuluje Komfort zajišťuje překrytý vrch zipu. Dvoucestný YKK zip umožňuje otevření a větrání spacího pytle i zespodu. Zip je možné dolů rozevřít a tím spací pytel důkladně vyvětrat a vysušit. Zip je vybaven spodní bezpečnostní klopou. která zabrání nechtěnému úplnému otevření. 3D klopa podél zipu zabrání úniku tepla. 3D tvarovaný límec je vybaven suchými zipy po stranách můžete ho jimi oddělit. nebo spojit do jednoho celku. Stěhování vnitřního límce je rozděleno a umožňuje přizpůsobit zvlášť horní a zvlášť dolní část. Stahování otvoru kapuce. Všechny stahovací gumičky jsou přístupné i zevnitř spacího pytle. Očka na spodní straně spacího pytle na zavěšení. Vnitřní kapsa na MP3 přehrávač. Mobil. GPS a podobně. Dodáván s kompresním obalem
Kolekce
Léto 2017
Velikost
Long
Materiál
LoftPlus Insulation, YKK®, Duraflex®
material_promo
65
sb_weight
1200 g
sb_weight_stuffsack
144 g
sb_fillingw
600 g
Teplotní_komfort
5 °C
Teplotní_limit
0 °C
Teplotní_extrém
-14 °C
bag_type
Season 3
sleepbag_filling
syntetický
sleepbag_shape
múmia
sleepbag_lower_limit
5
sleepbag_high_limit
0
sleepbag_extreme_temperature
-14
sleepbag_body_limit
210
sleepbag_zip_side
left
sleepbag_for_ladies
1
net_weight
1200 g
Váha
1350 g
Rozměr
210 x 76 cm
Konstrukce
2 layer
Popis
Prodyšný, 3-sezónní, mumiový spací pytel pro všestranné použití. Perfektní společník pro chladnější podzimní počasí s funkční měkkou výplní.
descriptive_name
Kemping
sb_filling
100% Single hollow fiber Polyester
sb_shell
100% 40D Nylor R/S + DWR
sb_lining
100% 75D soft Polyester
Údržba
V případě lokálního znečištění, je dobré skvrny čistit pouze vlažnou mýdlovou vodou. V případě výjimečně znečištěného povrchu je možné spací pytel vyprat v pračce. Doporučujeme vám využít služeb odborné prádelny se sušičkou. Perte ve velkoobjemových pračkách s rotujícím bubnem - NEPOUŽÍVEJTE vířivé pračky. Používejte pouze tekuté prací prostředky. Pro tyto účely existují specializované prostředky, které vhodně ošetřují dutá vlákna a chmýří. Zip mějte vždy zapnutý a neždímejte. Nastavte úsporný program při 30 ° C. Nepoužívejte žádnou aviváž ani jiné změkčovadla! V sušičce sušte na nejnižší, šetrné teplotě. Důležitá je také fáze sušení, spací pytel sušte vždy ve vodorovné poloze. Při sušení nevystavujte spací pytel na slunce nebo žár. Nedoporučujeme čištění chemickou cestou, protože může dojít ke snížení vlastností jako je odpudivost vody a izolační výkonnost. Spací pytel ukládejte vždy vyčištěn a suchý na suchém místě, čímž dosáhnete prodloužení jeho životnosti. Neskladujte spací pytel v kompresním obalu.
Velikost_sbalení
37 x 22 cm

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!

Adresa

Štefánikova 13
602 00 Brno

Telefon: 541 242 323
Email:

Zákaznický servis

Otevírací doba

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 12:00

V době karantény v provozu jako VÝDEJNÍ MÍSTO po. - pá. 10:00 - 17:00. ZVOŇTE na prodejnu.

Parkování u prodejny K+K SPORT Štefánikova 13

Zastavte přímo před prodejnou v pravém jízdním pruhu a informujte se přímo na prodejně, nebo na tel. 541 242 323

JUMP TO TOP
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá