K+K Sport Brno
 x 

0

Zdravá láhev náhradní zátka

Tisk
Náhradní víčko na Zdravá lahev® - už nemusíte kvůli ztrátě, nebo poškození kupovat celou novou láhev. Stačí zakoupit náhradní víčko v jakékoliv z pestré nabídky barev a láhev můžete nadále používat.
zdravá láhev_zátka
zdravá láhev_zátka

skladem.jpg

Jednou z velmi oceňovaných výhod Zdravé lahve® je možnost prodloužení životnosti pořízením náhradních komponentů. Již za pár korun je možné Zdravé lahvi® obnovit 100% funkčnost nebo změnit vzhled, a tím se odlišit od jiných Zdravých lahví®.
Např.: Máte dvojčata, která si vybrala stejnou lahev? Setkává se Vaše dítě v dětském kolektivu se stejnou Zdravou lahví®? Pouhou výměnou barvy zátky nebo kompletního víčka je možné odlišit svou Zdravou lahev® od ostatních.

Doporučujeme Vám pravidelně kontrolovat stav jednotlivých částí - především stav zátek u dětských lahví (např. deformace rozkousáním), umístění těsnicího kroužku po mytí v myčce atd.

Pro případ, kdy chcete odlišit láhve sourozenců, nebo spolužáků vašeho dítěte ve školce či škole nabízíme náhradní zátku na Zdravou lahev® . Už nemusíte kvůli ztrátě, nebo poškození kupovat celou novou láhev. Stačí zakoupit náhradní zátku v jakékoliv z pestré nabídky barev a láhev můžete nadále používat.

V pestré nabídce barev najdete vždy v naší prodejně Štefánikova 13 BRNO

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!

Adresa

Štefánikova 13
602 00 Brno

Telefon: 541 242 323
Email:

Zákaznický servis

Otevírací doba

pondělí - pátek: 10:00 - 12:00 a 14:00 - 17:00
sobota + neděle: ZAVŘENO

Parkování u prodejny K+K SPORT Štefánikova 13

Otevřeno pro prodej dětského zboží přímo na místě a výdej vašich objednávek.

JUMP TO TOP
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá