Tato stránka používá cookies.
×
K+K Sport Brno
 x 

0
zdravá láhev_zátka
Tisk

Zdravá láhev náhradní zátka

Náhradní víčko na Zdravá lahev® - už nemusíte kvůli ztrátě, nebo poškození kupovat celou novou láhev. Stačí zakoupit náhradní víčko v jakékoliv z pestré nabídky barev a láhev můžete nadále používat.
Výrobce:
skladem.jpg

ověřeno zákazníky - Heuréka

15 Kč

Jednou z velmi oceňovaných výhod Zdravé lahve® je možnost prodloužení životnosti pořízením náhradních komponentů. Již za pár korun je možné Zdravé lahvi® obnovit 100% funkčnost nebo změnit vzhled, a tím se odlišit od jiných Zdravých lahví®.
Např.: Máte dvojčata, která si vybrala stejnou lahev? Setkává se Vaše dítě v dětském kolektivu se stejnou Zdravou lahví®? Pouhou výměnou barvy zátky nebo kompletního víčka je možné odlišit svou Zdravou lahev® od ostatních.

Doporučujeme Vám pravidelně kontrolovat stav jednotlivých částí - především stav zátek u dětských lahví (např. deformace rozkousáním), umístění těsnicího kroužku po mytí v myčce atd.

Pro případ, kdy chcete odlišit láhve sourozenců, nebo spolužáků vašeho dítěte ve školce či škole nabízíme náhradní zátku na Zdravou lahev® . Už nemusíte kvůli ztrátě, nebo poškození kupovat celou novou láhev. Stačí zakoupit náhradní zátku v jakékoliv z pestré nabídky barev a láhev můžete nadále používat.

V pestré nabídce barev najdete vždy v naší prodejně Štefánikova 13 BRNO

Adresa

Štefánikova 13
602 00 Brno

Telefon: 541 242 323
Email:

Zákaznický servis

Otevírací doba

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 12:00

Parkování u prodejny K+K SPORT Štefánikova 13

Zastavte přímo před prodejnou v pravém jízdním pruhu a informujte se přímo na prodejně, nebo na tel. 541 242 323

JUMP TO TOP
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá