Dětská funkční lyžařská kukla PINGU KAT JUN

Tisk
Designová dětská kukla je zhotovena z velmi jemného polyesterového materiálu AeroTherm s vnitřní jemnou vrstvou mikro-fleece.
kat_pingu-sport-kukla-thermo-ruzova-z41ru-fluo-14.jpg_1
Dětská funkční lyžařská kukla PINGU KAT JUN Dětská funkční lyžařská kukla PINGU KAT JUN Dětská funkční lyžařská kukla PINGU KAT JUN Dětská funkční lyžařská kukla PINGU KAT JUN Dětská funkční lyžařská kukla PINGU KAT JUN Dětská funkční lyžařská kukla PINGU KAT JUN kostka_1 kostka_2 kostka_3 kostka_4 kruhy_1 kruhy_2 multi snowflakes
Prodejní cena510 Kč

ověřeno zákazníky

skladem.jpg

Funkční kukla PINGU KAT

Designová dětská kukla je zhotovena z velmi jemného polyesterového materiálu AeroTherm s vnitřní jemnou vrstvou mikro-fleece. Materiál je velmi příjemný na omak a díky své velké pružnosti a univerzálnímu střihu se dokáže přizpůsobit každé hlavě. Ideální pod přilbu na lyžování, či na kolo. Dá se přetáhnout přes hlavu jako nákrčník, či čepice. Tato kukla udrží Vaši hlavu svěží a v suchu. Střih těsný - na tělo, jako první vrstva.
Vyrobeno v České republice.
Můžeš si svůj šatník sladit i s čepicí, rourou, či čelenkou ve stejném designu.

Barevné kombinace výrobce průběžně aktualizuje. Dostupnost nabízených vzorů se může aktuálně lišit v závislosti na právě vyráběných a dodávaných motivech.

Mohlo by se vám také líbit...

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!

Adresa

Štefánikova 13
602 00 Brno

Telefon: 541 242 323
Email:

Zákaznický servis

Otevírací doba

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 12:00

Parkování u prodejny K+K SPORT Štefánikova 13 = 60 min. ZDARMA

JUMP TO TOP