K+K Sport Brno
 x 

0

Funkční čepice PINGU BOBY UL

Tisk
Funkční čepice PINGU BOBY UL je designová dvouvrstvá čepice s bambulkou a potiskem od českého výrobce z lehkého materiálu s jemným počesem uvnitř.
boby_tricolor_wave.jpg
Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL Funkční čepice PINGU BOBY UL
399 Kč
345 Kč
Barva
Velikost-1

6-dni.jpg

Funkční čepice PINGU BOBY UL

Designová dvouvrstvá čepice s bambulkou a potiskem od českého výrobce z lehkého materiálu s jemným počesem uvnitř. Vhodná pro sport v chladnějším období. Pestrá škála barev a vzorů, originální design. Bambulka jde velmi snadno odstranit (uchycení pouze na kličku) pro případ, že byste čepičku chtěli použí jako podvlekovou zateplovací vrstvu např. pod přilbu.

Ideální doplněk pro běh, lyžování, nebo cyklistiku a turistiku.

Barevné kombinace výrobce průběžně aktualizuje. Dostupnost nabízených vzorů se může aktuálně lišit v závislosti na právě vyráběných a dodávaných motivech. Nabídka barevných variant je pouze ilustrační.

Mohlo by se vám také líbit...

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!

Adresa

Štefánikova 13
602 00 Brno

Telefon: 541 242 323
Email:

Zákaznický servis

Otevírací doba

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 12:00

Parkování u prodejny K+K SPORT Štefánikova 13 = 60 min. ZDARMA

JUMP TO TOP
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá