K+K Sport Brno
 x 

0

Funkční čepice PINGU BOBY

Tisk
Funkční čepice PINGU BOBY je designová dvouvrstvá čepice s bambulkou, s potiskem a vnitřní celo-zateplenou vrstvou mikro fleece od českého výrobce.
boby_snowflake_ltblue.jpg_product_product
Funkční čepice PINGU BOBY Z50 FLUO Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY Funkční čepice PINGU BOBY boby_snowflake_blue.jpg Funkční čepice PINGU BOBY
Běžná prodejní cena s DPH: 425 Kč
Prodejní cena399 Kč
Barva
Velikost-1

ověřeno zákazníky

6-dni.jpg

Funkční čepice PINGU BOBY

Designová dvouvrstvá čepice s bambulkou, s potiskem a vnitřní celo-zateplenou vrstvou mikro fleece od českého výrobce. Vhodná pro sport v chladnějším období. Pestrá škála barev a vzorů, originální design. Bambulka jde velmi snadno odstranit (uchycení pouze na kličku) pro případ, že byste čepičku chtěli použí jako podvlekovou zateplovací vrstvu např. pod přilbu. 

Ideální doplněk pro běh, lyžování, běžky nebo cyklistiku.

Barevné kombinace výrobce průběžně aktualizuje. Dostupnost nabízených vzorů, které máme skladem, se může aktuálně lišit v závislosti na právě vyráběných a dodávaných motivech. Nabídka barevných variant je pouze ilustrační.

Mohlo by se vám také líbit...

Hodnocení

Zatím nikdo nepřidal hodnocení tohoto produktu. Přihlaste se a buďte první, kdo se podělí o svůj názor!

Adresa

Štefánikova 13
602 00 Brno

Telefon: 541 242 323
Email:

Zákaznický servis

Otevírací doba

pondělí - pátek: 9:00 - 18:00
sobota: 9:00 - 12:00

Parkování u prodejny K+K SPORT Štefánikova 13 = 60 min. ZDARMA

JUMP TO TOP